Tom Cruise Resmen Uzaya Gidiyor

2020-2023 Uluslararası Uzay İstasyonu Manifestosu, Tom Cruise’un resmi olarak uzaya gideceğini gösteriyor.

Adrenalin bağımlısı aktör Tom Cruise’un uzaya gideceğine dair söylentiler geçtiğimiz aylarda doğrulanmıştı. NASA ve SpaceX ile görüşmelere başlayan Tom Cruise’un uzaya gideceği tarih netlik kazandı.

Space Shuttle Almanac‘ın resmi Twitter hesabı, Cruise’un projesinin herkesçe onaylandığını doğruladı. Hesaptan atılan tweette, iki uzay yürüyüşü deneyimi bulunan Michael Lopez-Alegria‘nın, Ekim 2021 tarihinde Axiom Uzay İstasyonu‘na gidecek bir turistik görevde pilotluk yapacağı görülüyor. Gemide bulunan üç koltuktan ikisi Tom Cruise ve Edge Of Tomorrow, Mr. & Mrs. Smith ve The Bourne Identity filmlerinin yönetmeni Doug Liman‘a ayrılmışken üçüncü koltuğa kimin oturacağı ise henüz belli değil.

Çekimlerin daha sorunsuz ilerlemesini sağlamak açısından üçüncü koltuğa bir yapımcının veya bir kameramanın oturacağını varsayılabilir. Ancak yine de proje hakkında cevaplanması gereken onlarca soru var. Siz de bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.