Canozan’ın “Kapalı Perdeler” Adlı Albümü Yayında!

Canozan, rock albümün ilk single’ı olan “kalbimden tenime” ve “düşman benim” in ardından “kapalı perdeler” adlı albümünü de müzik severlerin beğenisine sunuyor.

Sözü ve müziği Canozan’a ait olan albümün aranjesi Canozan ve Mert Kasap’ın ortak çalışmasıyla karşımızda. Mix’i Mert Kasap’a ait olan “kapalı perdeler” albümünde Kaan Arslan, Duhan Demirci, Orkun Okumuş ve Ecem İlhan vokalleriyle Canozan’a eşlik ettiler. Aynı zamanda masteringler ise Arctic Monkeys’den tanıdığımız Brian Lucey’e ait.

Canozan “kapalı perdelerHypers etiketiyle 02 Nisan Cuma tüm dijital platformlarda ve klibi Canozan YouTube kanalında yayında!

Canozan, albümü şöyle anlatıyor;

“Albümdeki şarkıları yazmam bir seneden fazla sürdü. Kafamda bu albüme ait çok spesifik bir tını vardı. Büyürken dinlediğim rock gruplarının analog ekipmanlardan ve amfilerden çıkardıkları o tını zihnimin en ücra köşelerine kadar yer etmişti. Eski klasik tarzda; yani elektro gitar, davul ve bas gitardan oluşan geleneksel rock tınısında bir albüm yapmaya heveslenmiştim. Kayıt ve aranje kısmı çok keyifliydi.”

İlay Alpgiray yönetmenliğindeki “düşman benim” klibi de Youtube’da yayında;